W poprzednich dziesięcioleciach NOVA kojarzona była z pomysłowymi rozwiązaniami systemów nagłośnieniowych. Dzisiaj markę NOVA odkrywają i wybierają muzycy, instalatorzy, firmy nagłośnieniowe z całego świata. Celem marki NOVA jest dostarczanie produktów zapewniających odtwarzanie dźwięku na najwyższym światowym poziomie o doskonałym stosunku możliwości do ceny. Producentem nagłośnień marki NOVA jest CRAAFT AUDIO Gmbh. Firma zajmuje się produkcją głośników, systemów nagłośnieniowych, wzmacniaczy i procesorów głośnikowych. Ponad 40 lat doświadczenia kadry inżynierskiej pozwoliły na rozwój zaawansowanych technologicznie produktów. Typowymi użytkownikami są muzycy, zespoły muzyczne, instalatorzy, firmy nagłośnieniowe i kościoły. Siedziba CRAAFT AUDIO Gmbh zlokalizowana jest w Pocking (Niemcy). Marka NOVA (NOVACOUSTIC) to innowacja, nowoczesne technologie oraz znakomity stosunek jakości do ceny. Do produkcji używane są najlepsze komponenty BMS, B&C, BEYMA, 18-SOUND, FATAIL oraz wytwarzane we własnym zakresie. W 2007 roku firma zainwestowała w budowę nowej fabryki z której tysiące produktów są wysyłane do ponad 72 krajów na całym świecie.

Fachowość i wysoka technologia.

W 2014 powstało nowe laboratorium NOVA LAB z dużą halą pomiarową o idealnych parametrach dla każdego rodzaju pomiarów. Laboratorium jest wyposażone w doskonały sprzęt, nowoczesne oprogramowanie do pomiarów i symulacji, wysokiej klasy mikrofony oraz automatykę.

Jakość zgodna z międzynarodowymi standardami

  • Wysoka niezawodność i jakość produktów.
  • Najnowsze technologie w rozwoju produktów i procesie produkcji zapewniają najwyższy światowy poziom.
  • Kontrola jakości rozpoczyna się wraz z rozwojem nowych produktów.
  • Stabilność termiczna, układy zabezpieczeń oraz akustyczne możliwości są doskonale przemyślane przed etapem seryjnej produkcji.
  • Dla urządzeń elektronicznych fabryka spełnia wymagania RoHS, WEEE, CCC, CE i ISO9001

 

NOVA IC 12A kolumna aktywna głośnikowa

NOVA IC 12A kolumna aktywna głośnikowa
NOVA IC 12A kolumna aktywna głośnikowa

Dwudrożna, aktywna kolumna głośnikowa w obudowie z tworzywa ABS. Lekka i odporna konstrukcja. Kolumna idealna do zastosowania na scenie jak i w sali prób. Wbudowany wzmacniacz klasy D i procesor DSP z podświetlanym wyświetlaczem i możliwością zmiany ustawień dedykowanych (MUSIC,LIVE, VOICE, DJ), 3 pasmowego EQ, wyboru filtra dolno-zaporowego (80Hz, 100Hz, 120 Hz, 150 Hz), oraz regulacji głośności master za pomocą enkodera. Kolumna wyposażona jest w 2 regulowane wejścia z przełącznikami czułości mic / line.

Cena: 2 299,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl