Gator RI SPKRSTD

Gator RI SPKRSTD
Gator RI SPKRSTD

Statyw kolumnowy

Statyw do kolumny głośnikowej wykonany ze stali, pokryty czarną farbą proszkową. Bardzo lekki a przy tym wytrzymały. Jego maksymalna wysokość to 197 cm przy optymalnym rozstawie nóg i zabezpieczenia rury zawleczką. Maksymalne obciążenie wg. producenta to aż 59 kg.

Cena: 132,00 zł

Gator RI SPKRSTDSET

Gator RI SPKRSTDSET
Gator RI SPKRSTDSET

Zestaw 2 statywów kolumnowych z pokrowcem

Zestaw dwóch statywów do kolumn głośnikowych z pokrowcem. Statywy wykonane ze stali, pokryte czarną farbą proszkową. Bardzo lekkie a przy tym wytrzymałe. Ich maksymalna wysokość to 197 cm przy optymalnym rozstawie nóg i zabezpieczenia rury zawleczką. Maksymalne obciążenie wg. producenta to aż 59 kg

Cena: 274,00 zł

KORG KONNECT przenośny system PA z bluetooth

KORG KONNECT przenośny system PA z bluetooth
KORG KONNECT przenośny system PA z bluetooth

KONNECT to przenośny stereofoniczny system nagłośnieniowy zapewniający wysokiej jakości brzmienie, oraz wszystko czego potrzebujesz do nagłośnienia niewielkiego koncertu, występu DJ-a, odtwarzania muzyki i głosu podczas wykładów, lekcji tańca, prezentacji itd. 

Cena: 1 499,00 zł

Lewitt INTERVIEWER

Lewitt INTERVIEWER
Lewitt INTERVIEWER

Ten wyjątkowo wytrzymały mikrofon dynamiczny ma wielokierunkową charakterystykę biegunową. Jego kapsuła jest w pełni gumowa. W połączeniu z nową technologią powlekania INTERVIEWER, cały hałas manipulacyjny jest zredukowany do minimum, zapewniając jednocześnie bezpieczny i wygodny chwyt. Dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji Dust Protection Membrane i jej wytrzymałej i odpornej obudowie INTERVIEWER jest idealnym towarzyszem nawet w najtrudniejszych warunkach.

Cena: 789,00 zł

LEWITT LCT441FLEX

LEWITT LCT441FLEX
LEWITT LCT441FLEX

Używaj LCT 441 FLEX do nagrywania wokali, instrumentów akustycznych, wzmacniaczy gitarowych, perkusji, perkusji czy zupełnie czegoś innego. Nie wahaj się zmienić swojego punktu widzenia eksperymentując z różnymi funkcjami. Jego naturalna, reakcja przejściowa i duży zakres dynamiki sprawiają, że nic nie ograniczy twoich osiągnięć od strony technicznej. Każda sesja z mikrofonem LCT 441 FLEX zaowocuje żywymi i energetycznymi nagraniami.

Cena: 1 669,00 zł

NOVA DC 4000 procesor głośnikowy

NOVA DC 4000 procesor głośnikowy
NOVA DC 4000 procesor głośnikowy

DC 4000 jest cyfrowym procesorem głośnikowym z 2 wejściami i 4 wyjściami z wewnętrznym 32-bitowym / 96kHz przetwarzaniem sygnału. DC 4000 jest wyposażony w 2 analogowe wejścia i 4 analogowe wyjścia oraz złącza sterowania USB i RS-485. Zastosowanie nowoczesnych, szybkich procesorów DSP umożliwia uzyskanie bardzo niskiej latencji 0,625 ms. Dla każdego kanału wejściowego przypisanych jest 6 korektorów z przełączalnymi funkcjami (filtr półkowy dolnozakresowy, filtr półkowy górnozakresowy, filtr parametryczny) oraz funkcje opóźnienia sygnału i zmiana jego polaryzacji.

Cena: 2 475,00 zł

NOVA DC 8000 procesor głośnikowy

NOVA DC 8000 procesor głośnikowy
NOVA DC 8000 procesor głośnikowy

DC 8000 jest cyfrowym procesorem głośnikowym z 4 wejściami i 8 wyjściami z wewnętrznym 32-bitowym / 96kHz przetwarzaniem sygnału. DC 8000 jest wyposażony w 4 wejścia analogowe i cyfrowe (AES/EBU), 8 analogowych wyjść oraz złącza sterowania USB i RS-485. Zastosowanie nowoczesnych, szybkich procesorów DSP umożliwia uzyskanie bardzo niskiej latencji 0,625 ms. Dla każdego kanału wejściowego przypisanych jest 8 korektorów z przełączalnymi funkcjami (filtr półkowy dolnozakresowy, filtr półkowy górnozakresowy, filtr parametryczny) oraz funkcje opóźnienia sygnału i zmiana jego polaryzacji.

Cena: 4 859,00 zł

NOVA DXI 8200 wzmacniacz 8-kanałowy

NOVA DXI 8200 wzmacniacz 8-kanałowy
NOVA DXI 8200 wzmacniacz 8-kanałowy

NOVA DXI8200 jest 8-kanałowym wzmacniaczem klasy D. Na przednim panelu znajduje się 8 regulatorów poziomu wejścia, 8 przycisków wyciszających "mute", włącznik główny, kontrolki sygnalizacyjne. Każde wejście ma czułość wejściową 32dB. Listwa ze złączami śrubowymi wyjść wzmacniacza oraz złącza śrubowe wejść typu phoneix znajdują się na tylnym panelu. Kanały mogą być mostkowane w parach. Każdy kanał wyposażono w załączany limiter i opóźnienie załączenia w celu ochrony głośników.

Cena: 5 419,00 zł

NOVA HDC 48 procesor głośnikowy

NOVA HDC 48 procesor głośnikowy
NOVA HDC 48 procesor głośnikowy

HDC48 oferuje najwyższą jakość dźwięku dzięki nowoczesnym przetwornikom audio i zaawansowanym algorytmom DSP, które w pełni wykorzystują moc przetwarzania procesora DSP - SHARC 4-generacji. HDC wykorzystuje rewolucyjne filtry LIR i limitery VX. HDC48 to najwyższej jakości, łatwy w obsłudze procesor głośnikowy zapewniający przetwarzanie 4 sygnałów wejściowych i 8 sygnałów wyjściowych.

Cena: 10 327,00 zł

NOVA TX 20 wzmacniacz 4-kanałowy z DSP

NOVA TX 20 wzmacniacz 4-kanałowy z DSP
NOVA TX 20 wzmacniacz 4-kanałowy z DSP

NOVA TX20 jest 4-kanałowym wzmacniaczem ze zintegrowanym procesorem DSP umożliwiającym sterowanie przez sieć Ethernet. TX20 dostarcza 5000W na kazdyn kanał lub 10000W w przypadku mostkowania par kanałów. Najwyższej klasy komponenty i doskonały projekt zapewniają ogromna moc wzmacniacza przy zachowaniu nieskazitelnej jakości dźwięku.

Cena: 27 114,00 zł

PHONIC AM14GE

PHONIC AM14GE
PHONIC AM14GE

 Mikser, 6xmono,4xstereo,2XGROUP, DFX, BT, REC, USB, 48V

AM Gold  to nowa edycja klasycznych mikserów marki Phonic. Seria ta oferuje więcej sposobów nagrywania dźwięku niż kiedykolwiek wcześniej. Nowoczesny interfejs USB pozwala na nagrywanie i / lub odtwarzanie dźwięku cyfrowego w jakości o wiele wyższej niż średnia płyta. Dołączony jest także lepszy moduł pokładowy, oferujący zarówno zapis i odtwarzanie TransFlash (TF), jak i łączność BT. Część TF umożliwia nagrywanie stereofoniczne w formatach WAV i MP3.

Cena: 2 149,00 zł

PHONIC AM5GE

PHONIC AM5GE
PHONIC AM5GE

Mikser, 1xmono,2xstereo, BT, REC, USB, 48V

AM Gold  to nowa edycja klasycznych mikserów marki Phonic. Seria ta oferuje więcej sposobów nagrywania dźwięku niż kiedykolwiek wcześniej. Nowoczesny interfejs USB pozwala na nagrywanie i / lub odtwarzanie dźwięku cyfrowego w jakości o wiele wyższej niż średnia płyta. Dołączony jest także lepszy moduł pokładowy, oferujący zarówno zapis i odtwarzanie TransFlash (TF), jak i łączność BT. Część TF umożliwia nagrywanie stereofoniczne w formatach WAV i MP3.

Cena: 429,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl