Lewitt LCT940

Lewitt LCT940
Lewitt LCT940

Bogaty w zaawansowane funkcje technologiczne LCT 940 otwiera nowy wymiar jakości dźwięku w wymagających profesjonalnych zastosowaniach studyjnych.

Cena: 6 739,00 zł

LEWITT DTP BEATKIT PRO7

LEWITT DTP BEATKIT PRO7
LEWITT DTP BEATKIT PRO7

Zestaw DTP Beat Kit Pro 7 to elitarny zestaw mikrofonów o pełnym spektrum działania, przeznaczony dla wciąż rosnącej liczby profesjonalnych perkusistów i inżynierów dźwięku. Dla tych którzy potrzebują uniwersalnego zestawu o wysokiej wydajności, który umożliwia odtwarzanie autentycznych, mocnych i bogatych w szczegóły dźwięków a także pozwala na jego dowolne rozstawienie. Od ekskluzywnych projektów studyjnych po duże występy na żywo - zestaw DTP Beat Kit Pro 7 zapewnia niezawodny sprzęt najwyższej jakości do niezapomnianych występów.

Cena: 5 789,00 zł

Lewitt LCT840

Lewitt LCT840
Lewitt LCT840

LEWITT LCT 840 to najwyższej klasy, zewnętrznie spolaryzowany mikrofon z podwójną membraną, przeznaczony do pracy w wielu wymagających warunkach. Wyposażony w precyzyjnie zaprojektowaną kapsułę, kojarzy się z ciepłym i klasycznym brzmieniem lamp. Wytrzymały wielofunkcyjny mikrofon doskonale nadaje się do wspólnego nagrywania wokali i instrumentów, pozwala na odtworzenie dźwięku z najmniejszymi niuansami w studio i na scenie.

Cena: 4 969,00 zł

ADK TC-12 CUSTOM mikrofon studyjny (zestaw)

ADK TC-12 CUSTOM mikrofon studyjny (zestaw)
ADK TC-12 CUSTOM mikrofon studyjny (zestaw)

Kapsuła zastosowana w tym modelu została zaprojektowana w taki sposób, aby uwydatnić zarejestrowany sygnał i wydobyć go „przed miks”. Jest to idealny mikrofon do nagrywania wokali w stylach Rock i Pop. Zapewnia również niezbędną klarowność przy nagrywaniu „gęstych” ścieżek w produkcjach w stylach od Metalu do Hip Hopu. 

Cena: 3 999,00 zł

ADK TC-47 CUSTOM mikrofon studyjny (zestaw)

ADK TC-47 CUSTOM mikrofon studyjny (zestaw)
ADK TC-47 CUSTOM mikrofon studyjny (zestaw)

Kapsuła GK47 charakteryzuje się umiarkowanym poziomem średniego pasma i miękkimi „górkami”. TC 47 jest idealnym mikrofonem do różnorodnych zastosowań. Jest delikatnie „bliższy” od oryginału, ale również gładszy od nowoczesnej edycji.

Cena: 3 999,00 zł

Lewitt LCT640TS

Lewitt LCT640TS
Lewitt LCT640TS

Zaprojektowany i skonstruowany w Austrii, mikrofon LCT 640 TS zrewolucjonizuje sposób w jaki myślimy o procesie nagrywania. Urządzenie dostarcza oddzielny sygnał przedniej i tylnej membrany kapsułki jednocześnie. Oprócz standardowego kabla XLR należy podłączyć dostarczony kabel dedykowany, dzięki niemu w pełni poznasz wszystkie możliwości tego wyjątkowego urządzenia. Tryb Dual Output pozwala na nagrywanie w stereo - zwykle możliwe jest to tylko z dwoma mikrofonami. Użyj obu wyjść, aby nagrać całą sesję, zamiast korzystać z pojedynczego źródła.

Cena: 3 819,00 zł

LEWITT DTP BEATKIT6

LEWITT DTP BEATKIT6
LEWITT DTP BEATKIT6

Dzięki charakterystykom, które zostały starannie zoptymalizowane pod kątem zastosowań perkusyjnych, a także precyzyjnym kapsułom dynamicznym, które zapewniają skuteczną ochronę przed sprzężeniami, DTP 340 REX i DTP 340 TT gwarantują dopracowany i precyzyjny dźwięk perkusji zarówno na scenie jak i w studio.

Cena: 3 269,00 zł

Lewitt MTP940CM

Lewitt MTP940CM
Lewitt MTP940CM

Prawdziwa wydajność studyjna na scenie: kapsuła z dużą membraną pozwala usłyszeć Twój głos w sposób bardzo autentyczny ze wszystkimi najdrobniejszymi szczegółami. Każde źródło dźwięku jest odtwarzane w sposób jasny i nieprzekłamany - podczas gdy niepożądane sprzężenie zwrotne, oddech, trzaski i hałasy są skutecznie zredukowane do minimum.

Cena: 2 379,00 zł

Lewitt DGT650

Lewitt DGT650
Lewitt DGT650

Profesjonalny mikrofon do rejestracji dźwięku stereo oraz interfejs USB dla komputerów PC, Mac i iOS w jednym urządzeniu. Posiada cztery tryby nagrywania. We wszystkich czterech trybach dostępne jest MIDI. Urządzenie otwiera szeroki zakres możliwych zastosowań: nagrywanie wokali, instrumentów i koncertów na żywo. Bardzo dobrze sprawdza się w nagraniach terenowych i produkcjach np. YouTube. Mikrofon DGT 650 daje pełne możliwość mobilnego studia nagrań.

Cena: 2 339,00 zł

LEWITT LCT441FLEX

LEWITT LCT441FLEX
LEWITT LCT441FLEX

Używaj LCT 441 FLEX do nagrywania wokali, instrumentów akustycznych, wzmacniaczy gitarowych, perkusji, perkusji czy zupełnie czegoś innego. Nie wahaj się zmienić swojego punktu widzenia eksperymentując z różnymi funkcjami. Jego naturalna, reakcja przejściowa i duży zakres dynamiki sprawiają, że nic nie ograniczy twoich osiągnięć od strony technicznej. Każda sesja z mikrofonem LCT 441 FLEX zaowocuje żywymi i energetycznymi nagraniami.

Cena: 1 629,00 zł

ADK THOR mikrofon studyjny

ADK THOR mikrofon studyjny
ADK THOR mikrofon studyjny

Niezawodny i wytrzymały mikrofon z wystarczającą elastycznością tonów, zapewniającą rejestrację pełnego pasma każdego instrumentu. Dynamiczny zakres został tak ustalony, aby umożliwić rejestrację przy stosunkowo dużych poziomach ciśnienia akustycznego. Tłumiki pozwalają na pracę ze źródłami dźwięku do 150 dB SPL, przy bardzo niskim poziomie szumów. 

Cena: 1 499,00 zł

Lewitt DTP640REX

Lewitt  DTP640REX
Lewitt DTP640REX

DTP 640 REX jest wyposażony w dwie wysokiej jakości kapsułki, dynamiczną i pojemnościową – kapsuła dynamiczna zapewnia dokładną reprodukcję uderzenia bębna basowego, podczas gdy pojemnościowa przechwytuje bogaty dźwięk niskiej częstotliwości bębna. Aby zagwarantować pełną kontrolę nad tymi dwoma elementami, można je mieszać, przy czym każdy używa własnego kanału i posiada dedykowane wyjście.

Cena: 1 389,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl